Урожай громаді

Проекти


Медицина

Долучилися до Всеукраїнської програми

У Звенигородській ЦРЛ  обладнано кабінет скринінгової профілактики «Здоров'я жінки» із найсучаснішим обладнанням: кольпоскопом, цифровим мамографом та УЗД-апаратом. На обстеження сюди приїжджатимуть жінки не лише зі Звенигородського району, а й з Лисянського, Катеринопільського, Шполянського та міста Ватутіного.

Детальніше...

Твердопаливний котел встановили в сільській амбулаторії

Відтепер зима для Боярської сільської лікарської амбулаторії не страшна. З холодом у приміщенні боротиметься сучасний твердопаливний котел, який нещодавно було придбано завдяки Благодійному фонду "Урожай-громаді".  

Детальніше...

Для карети Швидкої придбали зимові шини

 Карету Швидкої допомоги Виноградської дільничної лікарні, що на Лисянщині,  вже підготували до зими – автомобіль «перевзули» в зимову шину.

Детальніше...

Лікаря-кардіолога – у кожне село!

     Таку мету Благодійний фонд «Урожай-громаді» поставив перед собою після вдячних відгуків людей, які вже побували на прийомі в лікаря-кардіолога. Нагадаємо, соціальна програма «Здорові люди – здорова громада» діє вже кілька місяців і продовжує працювати навіть у холодну пору року. Зважаючи на актуальність проблеми  і гостру необхідність таких прийомів на місцях, «Урожай-громаді» забезпечуватиме доставку кардіолога в села, де працює «Урожай», і братиме на себе оплату його робочого часу. 

Детальніше...