Урожай громаді

Проекти


Освіта

Дошкільнята будуть з теплом

Завдяки  Благодійному фонду «Урожай-громаді» нарешті виготовлено робочий проект «Реконструкція топкової» для дошкільного навчального закладу «Дюймовочка», що в  Росаві Миронівського району Київщини. Як розповіла завідувач закладу Катерина Яковенко, нові котли у садочку встановили ще три роки тому, але досі не було виготовлено належної документації, тобто робочого проекту. А без цих документів  газопостачання припинили б. 

Детальніше...

Дитячі очі світилися радістю

Дітки несміливо переступали поріг кабінету трудового навчання Вікнинського НВК, ще не відаючи, для чого їх сюди запросили. А через кілька хвилин хлопчики і дівчатка вже сиділи за спільним столом, захоплені цікавою роботою.

Детальніше...

Підсумки регіонального конкурсу на найкращу розповідь учнів «Учитель очима і серцем дітей»

Благодійний фонд «Урожай - громаді» провів конкурс  «Учитель очима і серцем дітей» серед сільських шкіл Черкаської (Звенигородський, Городищенський, Канівський, Корсунь-Шевченківський, Катеринопільський, Лисянський, Тальнівський райони) та Київської областей (Миронівський, Богуславський райони). 

Було надіслано 72 роботи, які представлені фото- та відеопрезентаціями, письмовими розповідями, малюнками та віршами, з них 7 робіт є колективними. Взяли участь більше ста учнів з 26 населених пунктів, номінувавши 56 учителів. З них стали переможцями - 28 освітян! 

Детальніше...