Урожай громаді

Проекти


Культура

Ремонт сільських клубів – перший крок до відродження культури на селі

 У Литвинці на відкриття Будинку Культури зібралося півсела

Обідньої пори в неділю у центрі Литвинця на Канівщині людно і гамірно. Біля сільського Будинку Культури зібралося до сотні людей. Всі чекають, поки розпочнуться урочистості, пов’язані з його відкриттям. Після ремонту, як кажуть місцеві, клуб не впізнати, бо тепер замість обдертої підлоги – новенькі кахлі, а раніше  облуплена стеля й стіни -  нині ідеально рівні. Не нарадується перетворенню колись  занедбаного приміщення Литвинецького Будинку Культури в сучасний і затишний  Людмила Глушко. Вона учасниця місцевого жіночого ансамблю «Литвинчанка», який є гордістю не лише села, а й усієї Канівщини. Сьогодні вона разом з іншими учасницями колективу співатиме на новій сцені для почесних гостей, серед яких керівництво «Урожаю», представники районної влади, а також будівельна бригада, яка тут працювала. 

Детальніше...

Щоб залишити Шевченка в серці..

Щоб залишити Шевченка в серці..,

… команда благодійного фонду «Урожай-громаді» вирушила у Моринці, Звенигородщина, на  фестиваль, присвячений Тарасу Шевченку, що відбувався наприкінці серпня.

Детальніше...

Сільські діти безкоштовно відвідують зоопарк, кінотеатр, зону розваг чи боулінг

З усмішкою на вустах, легкою втомою від екскурсій та запасом позитивних емоцій на цілий рік повертаються з мандрівки до великого міста маленькі шукачі пригод. Таку можливість дітворі подарував благодійний фонд «Урожай-громаді», започаткувавши соціальну програму «Подаруй  щасливий день дитині». 

Детальніше...