Урожай громаді

Проекти


АТО

Підтримали пораненого бійця АТО

Благодійну фінансову допомогу від «Урожай-громаді» нещодавно отримав учасник військових дій на Сході Олексій Підвальний з Шандри. Його дружина Оксана Данько розповіла, що після трьох місяців служби Олексій був поранений в ногу.

Детальніше...

Зона АТО – це війна кожного з нас

    Більше року продовжуються бойові дії на Сході  країни. Багатьом з нас здається, що ця війна десь далеко і нас не стосується. Однак  Благодійний фонд «Урожай-громаді» думає інакше, адже впродовж цього часу постійно надає фінансову допомогу для наших бійців.

Детальніше...

Олександр Тіхонов: «Тільки нещодавно дізнався, наскільки суттєвою була допомога Олега Васецького для учасників АТО»

Коли в березні наші хлопці демобілізувалися, гостро постало питання отримання ними статусу учасника АТО. Проте з’явилися й ряд інших проблемних питань, зокрема отримання земельної ділянки, права на допомогу для учасників АТО та їхніх сімей тощо. Сьогодні завдяки допомозі небайдужих людей, серед яких і директор «Урожаю» Олег Васецький,  Спілка воїнів АТО не просто існує, а повноцінно функціонує, налагоджуючи мережу в кожному районі Черкащини. 

Тільки нещодавно дізнався, наскільки суттєвою була його допомога. Це він підтримував наш батальйон військовим спорядженням перед відправленням у зону АТО. Це він придбав для нас бронетранспортер і трал для транспортування з фронту техніки, яка потребує ремонту. 

Детальніше...