Урожай громаді

Новини


«УРОЖАЙ-ГРОМАДІ» оголошує конкурс на підтримку місцевих ініціатив

Благодійний фонд «УРОЖАЙ-ГРОМАДІ» оголошує конкурс на підтримку місцевих ініціатив, котрі спрямовані на розвиток громад та покращення життя їх мешканців.

Цей конкурс є частиною соціального проекту «ЧАС ДІЯТИ: розвиток сільських територій через партнерство місцевої влади, громади та бізнесу» який реалізується БО «БФ «УРОЖАЙ-ГРОМАДІ» за підтримки ТОВ «НВФ «УРОЖАЙ».

Детальніше...

Майстерня сільських ініціатив стартувала в новому сезоні

Цього року Програма "Майстерня сільських ініціатив" відбуватиметься в оновленому форматі. Вже вдруге наш Благодійний фонд «Урожай-громаді» стає її партнером.  Нагадаємо, що торік наша співпраця з Програмою «Майстерня сільських ініціатив» фінішувала виходом у світ сільської газети «Росавиця», що в Степанцях Канівського району.

Детальніше...

Молоді волонтери мандрували і безкоштовно попрацювали в селах

Забезпечити село робочою силою на один день, щоб зробити важливу для громади справу. Таку мету передбачає проект від волонтерського руху «Хелп енд тревел» у співпраці з Благодійним Фондом «Урожай-громаді»,  який 23 липня стартував у кількох селах Київської області. Зокрема і в Миронівському  районі. 20 молодих людей з усієї України вирушили у своєрідний тур малими населеними пунктами не лише для того, щоб реалізувати добру справу, а й згуртувати місцеву молодь навколо ідеї про те, що зробити село кращим можна  власними силами та   ініціативою.

Детальніше...

Школярка видаватиме газету про Степанці

9-класниця Олена Доценко, що навчається в степанецькій школі на Канівщині, готує до виходу в світ перший номер газети про своє село. Все потрібне для цього в дівчини вже є: ідея, кошти, команда.

Детальніше...

Оголошуємо II конкурс мікро-грантів

Благодійна організація «Благодійний фонд «УРОЖАЙ-ГРОМАДІ» в рамках Проекту «Нові можливості із залучення коштів для сільських громад»  за підтримки ТОВ «НВФ «УРОЖАЙ» запрошує активні сільські громади до участі в  II конкурсі мікро-грантів, переможці якого матимуть можливість поїхати до Польщі.

Детальніше...

Фотоелектроколориметр – у сільську лікарню

БОГУСЛАВЩИНА. Поновлення медичного обладнання в сільських закладах охорони здоров’я за кошти держави нині відбувається вкрай рідко, тому нової медичної техніки часто бракує. У Медвинській лікарні завдяки Фонду нещодавно з’явився новий фотоелектроколориметр.

Детальніше...

Відкрили дитячий майданчик

МИРОНІВЩИНА. Турбота про дітей завжди в пріоритеті  «Урожай-громаді». Адже тут переконані, що в дитячі маленькі життя потрібно вносити радість. Своєрідним кроком до цього є відкриття дитячого майданчика у Новоолександрівці.

Детальніше...

Придбали холодильник для НВК

КОРСУНЩИНА. Часом, коли запитуєш людей про благодійну допомогу, вони розповідають про неї кількома словами. Однак директор Дацьківського НВК Леся Вдовченко говорить багато і щиро, хвилюється, щоб нічого не забути.

Детальніше...

Допомогли із виданням книжки

ГОРОДИЩИНА. Відомості про село Петрики загубилися  чи залишилися десь у рукописах, тому його жителі вирішили віднайти матеріали і видати книжку, щоб зберегти історію села для нащадків.

Детальніше...

Водонапірні вежі знову функціонують

МИРОНІВЩИНА. Проблеми з водопостачанням на сьогодні стають особливо актуальними для сільських громад. Часто вони не можуть вирішити їх самотужки через елементарний брак коштів. Так сталося і в селі Шандра на Київщині: щоб зарадити проблемі звернулися по допомогу до Фонду.

Детальніше...

З початку Попередня 10 - 20 з 112 ДаліВ кінець