Урожай громаді

Новини


Відкрили дитячий майданчик

МИРОНІВЩИНА. Турбота про дітей завжди в пріоритеті  «Урожай-громаді». Адже тут переконані, що в дитячі маленькі життя потрібно вносити радість. Своєрідним кроком до цього є відкриття дитячого майданчика у Новоолександрівці.

Детальніше...

Придбали холодильник для НВК

КОРСУНЩИНА. Часом, коли запитуєш людей про благодійну допомогу, вони розповідають про неї кількома словами. Однак директор Дацьківського НВК Леся Вдовченко говорить багато і щиро, хвилюється, щоб нічого не забути.

Детальніше...

Допомогли із виданням книжки

ГОРОДИЩИНА. Відомості про село Петрики загубилися  чи залишилися десь у рукописах, тому його жителі вирішили віднайти матеріали і видати книжку, щоб зберегти історію села для нащадків.

Детальніше...

Водонапірні вежі знову функціонують

МИРОНІВЩИНА. Проблеми з водопостачанням на сьогодні стають особливо актуальними для сільських громад. Часто вони не можуть вирішити їх самотужки через елементарний брак коштів. Так сталося і в селі Шандра на Київщині: щоб зарадити проблемі звернулися по допомогу до Фонду.

Детальніше...

Відреставрували обрядову залу

ГОРОДИЩИНА. У Воронівці обрядова зала давно потребувала ремонту, адже важливі події для села відбувалися саме тут.

Детальніше...

Подарували конвектор у фельдшерський пункт

КАНІВЩИНА. Кажуть, у радянський час уміли будувати – споруди були великими, кімнати просторими. Однак за умов економії енергоносіїв, сьогодні вони виявляються холодними і незатишними. Так сталося і в Беркозівці із фельдшерським пунктом.

Детальніше...

Навчальний візит до Польщі « Малий може дуже багато…»

Благодійний фонд «Урожай – громаді» за підтримки ТОВ «НВФ «Урожай» та спільно з лідерами сіл Черкащини нещодавно реалізував  навчальний візит до Польщі для обміну досвідом.  Сільські активісти  мали можливість пройти курс навчання зі створення проектів. Співпрацю такого рівня вдалося реалізувати завдяки  «Конвенту самоврядної співпраці Польща – Україна». Щойно група сільських голів та активістів громад повернулись із закордонного відрядження. Переповнені емоціями та новими знаннями, вони готові до процесу створення нових проектів.

Детальніше...

У Корнилівці облаштували піввікову криницю

Оздоблену квітами і огороджену новеньким  парканом, піввікову криницю в Корнилівці Корсунь-Шевченківського району сьогодні не впізнати. Побілена і пофарбована вона ніби вчора почала служити людям, напуваючи їх чистою джерельною водою, даруючи разом із нею здоров’я, сили, життя. Не дали загинути джерелу самі ж корнилівці. Завдяки ініціативі сільської громади та за підтримки Благодійного фонду «Урожай-громаді»  та  власне «Урожаю» забута криниця  знову ожила, а її вода, здається, ніби й не була ніколи такою смачною.

Детальніше...

Мартинівські школярі пишуть на новій дошці

КАНІВЩИНА. У Мартинівському НВК  завдяки благодійникам з’явилася нова дошка у другому класі.

Детальніше...

Комп’ютерний клас отримав нові мишки

КАНІВЩИНА. З початком нового навчального року набувають актуальності й питання, що стосуються освіти. Не секрет, що в умовах сьогодення усім освітнім закладам доводиться непросто, та найтяжче часом буває вижити саме сільським невеликим школам. До таких належить і Бобрицький НВК, що на Канівщині.

Детальніше...

З початку Попередня 10 - 20 з 106 ДаліВ кінець