Урожай громаді

Новини


Подарували конвектор у фельдшерський пункт

КАНІВЩИНА. Кажуть, у радянський час уміли будувати – споруди були великими, кімнати просторими. Однак за умов економії енергоносіїв, сьогодні вони виявляються холодними і незатишними. Так сталося і в Беркозівці із фельдшерським пунктом.

Детальніше...

Навчальний візит до Польщі « Малий може дуже багато…»

Благодійний фонд «Урожай – громаді» за підтримки ТОВ «НВФ «Урожай» та спільно з лідерами сіл Черкащини нещодавно реалізував  навчальний візит до Польщі для обміну досвідом.  Сільські активісти  мали можливість пройти курс навчання зі створення проектів. Співпрацю такого рівня вдалося реалізувати завдяки  «Конвенту самоврядної співпраці Польща – Україна». Щойно група сільських голів та активістів громад повернулись із закордонного відрядження. Переповнені емоціями та новими знаннями, вони готові до процесу створення нових проектів.

Детальніше...

У Корнилівці облаштували піввікову криницю

Оздоблену квітами і огороджену новеньким  парканом, піввікову криницю в Корнилівці Корсунь-Шевченківського району сьогодні не впізнати. Побілена і пофарбована вона ніби вчора почала служити людям, напуваючи їх чистою джерельною водою, даруючи разом із нею здоров’я, сили, життя. Не дали загинути джерелу самі ж корнилівці. Завдяки ініціативі сільської громади та за підтримки Благодійного фонду «Урожай-громаді»  та  власне «Урожаю» забута криниця  знову ожила, а її вода, здається, ніби й не була ніколи такою смачною.

Детальніше...

Мартинівські школярі пишуть на новій дошці

КАНІВЩИНА. У Мартинівському НВК  завдяки благодійникам з’явилася нова дошка у другому класі.

Детальніше...

Комп’ютерний клас отримав нові мишки

КАНІВЩИНА. З початком нового навчального року набувають актуальності й питання, що стосуються освіти. Не секрет, що в умовах сьогодення усім освітнім закладам доводиться непросто, та найтяжче часом буває вижити саме сільським невеликим школам. До таких належить і Бобрицький НВК, що на Канівщині.

Детальніше...

Привітали Онопріївську школу з днем народження

 Дві ювілейні дати відзначає цього року НВК в Онопріївці: 155 років тому школа прийняла перших учнів і 45 років тому свої двері відчинило нове приміщення навчального закладу. Тоді до першого класу йшло більше 20 дітей, цьогоріч всього четверо.  Набагато зменшилася і загальна чисельність учнів. Але і для сьогоднішніх 38 школярів і 15 дошкільняток  педколектив організував справжнє свято.

Детальніше...

У Миронівці встановили пам’ятник її засновнику

МИРОНІВЩИНА. Останнім часом у нас став модним національний одяг, почали прививати дітям любов до історії, мови та літератури. Мода на все національне у нас з’явилася нещодавно. От і процес  декомунізації по селах та районних центрах набуває обертів. У Миронівці, що на Київщині, він розпочався не сьогодні і не вчора, а шість років тому. Саме тоді серед пріоритетів було обрано реконструкцію центральної площі міста та встановлення пам’ятника Мирону Зеленому, як засновнику міста та славного предка усіх миронівчан.

Детальніше...

Дякуємо за підтримку ветеранів

 «Життя сьогодні плине швидко і мало кому вдається дожити до глибокої старості та ще й при здоровому глузді й при здоров’ї. Мені приємно, що в нашому селі такі довгожителі є. Миколі Мефодійовичу Єжелю виповнилося 11 вересня 90-то літ. Бачили б Ви, з якою радістю і сльозами щастя на очах зустрічав нас на порозі іменинник! Незважаючи на солідний вік, він життєрадісний, комунікабельний і завжди  під час візитів, наприклад на 9 травня, запрошує приходити ще, не забувати старенького.

Детальніше...

У моринській школі – новий холодильник

ЗВЕНИГОРОДЩИНА. До Першого вересня в Моринцях разом зі школою гідно підготувалася і шкільна їдальня. За підтримки благодійного фонду «Урожай-громаді» сюди цього року закупили новий холодильник для зберігання продуктів харчування. Турботливі кухарі вже встигли заморозити потрібну кількість зелені для супів. За словами працівника шкільної їдальні Оксани Ляшенко,  новий холодильник значно більший, сюди легко можна вмістити тижневий запас м’яса, масла і решти продукції.

Детальніше...

«Урожай» безкоштовно годуватиме своїх школярів у Лащовій

Витрати на харчування дітей в лащівській школі, батьки яких довірили свої паї «Урожаю», з першого вересня підприємство бере на себе. На такий крок пішли свідомо, оскільки розуміють складне фінансове становище на селі. Як розповіла директор Лащівського НВК Тетяна Чепурна, школа нині поставлена в такі умови, що вона рада будь-якій підтримці, а особливо якщо допомога стосується харчування дітей.

Детальніше...

З початку Попередня 10 - 20 з 101 ДаліВ кінець