Урожай громаді

Новини


Ляльковий театр - для найменших


«Наукова ліга» - інтерактивне змагання для школярів


Навчання з написання проектних заявок

Сприяємо участі ще більшої кількості зацікавлених людей різного віку, професії, життєвого досвіду у написанні проектів для розвитку громад. Днями у ролі учнів з нами були  не лише голови сіл, а й учителі, бухгалтери і навіть школярі старших класів.

Детальніше...

Верховна Рада - для представників громад

Відчути себе народним обранцем, пройтися кулуарами і фактично доторкнутися до живої історії державотворення України мали можливість близько 80 очільників сільських громад, з якими співпрацює ТОВ «НВФ «Урожай» Групи підприємств  МХП та БФ "Урожай-громаді".

Детальніше...

Форум для представників громад-2018

Підсумки та плани на майбутнє… У Черкасах на Форум із  питань взаємовигідного партнерства громади, бізнесу та влади, який на початку березня  ініціювали ТОВ «НВФ «Урожай» (Група МХП) та БО «БФ «Урожай-громаді», зібрались близько ста представників.

Детальніше...

Програма

Нову соціальну програму  «Лелека» напередодні Дня закоханих започатковує сільськогосподарське підприємство «Урожай» спільно з "Урожай-громаді".  Для поліпшення демографічної ситуації на селі  керівництво компанії ухвалило рішення про надання одноразової матеріальної допомоги  сім’ям, у яких народилися діти.

Детальніше...

«УРОЖАЙ-ГРОМАДІ» оголошує конкурс на підтримку місцевих ініціатив

Благодійний фонд «УРОЖАЙ-ГРОМАДІ» оголошує конкурс на підтримку місцевих ініціатив, котрі спрямовані на розвиток громад та покращення життя їх мешканців.

Цей конкурс є частиною соціального проекту «ЧАС ДІЯТИ: розвиток сільських територій через партнерство місцевої влади, громади та бізнесу» який реалізується БО «БФ «УРОЖАЙ-ГРОМАДІ» за підтримки ТОВ «НВФ «УРОЖАЙ».

Детальніше...

Майстерня сільських ініціатив стартувала в новому сезоні

Цього року Програма "Майстерня сільських ініціатив" відбуватиметься в оновленому форматі. Вже вдруге наш Благодійний фонд «Урожай-громаді» стає її партнером.  Нагадаємо, що торік наша співпраця з Програмою «Майстерня сільських ініціатив» фінішувала виходом у світ сільської газети «Росавиця», що в Степанцях Канівського району.

Детальніше...

Молоді волонтери мандрували і безкоштовно попрацювали в селах

Забезпечити село робочою силою на один день, щоб зробити важливу для громади справу. Таку мету передбачає проект від волонтерського руху «Хелп енд тревел» у співпраці з Благодійним Фондом «Урожай-громаді»,  який 23 липня стартував у кількох селах Київської області. Зокрема і в Миронівському  районі. 20 молодих людей з усієї України вирушили у своєрідний тур малими населеними пунктами не лише для того, щоб реалізувати добру справу, а й згуртувати місцеву молодь навколо ідеї про те, що зробити село кращим можна  власними силами та   ініціативою.

Детальніше...

Школярка видаватиме газету про Степанці

9-класниця Олена Доценко, що навчається в степанецькій школі на Канівщині, готує до виходу в світ перший номер газети про своє село. Все потрібне для цього в дівчини вже є: ідея, кошти, команда.

Детальніше...

0 - 10 з 108 ДаліВ кінець