Урожай громаді

Новини


Сертифікати Благодійності до Дня Знань

Близько 70 Сертифікатів Благодійності на 1 000 і 2 000 грн вручили до Дня Знань волонтери Благодійного фонду «Урожай-громаді».

Детальніше...

Спортивно-благодійний фестиваль "Cherity fest" "

Друзі, 16 вересня у парку "Сосновий бір" у Черкасах готується велика подія!

Йдеться про спортивно-благодійний фестиваль "Cherity fest", який нас і поєднав. Його мета проста і висока водночас: втілення в життя проектів по благоустрою міста Черкаси. IT-осередок Черкас і усі бажаючі змагатимуться з настільного тенісу, волейболу, футболу,  стрітболу, боулінгу. А ще багато естафет та заїзди на картингах!

Детальніше...

Корисний і масштабний екозахід "Екофестиваль у Ліплявській ОТГ"

   Наша команда з проектом "Екофестиваль у Ліплявській ОТГ" стала цього року одним із переможців обласного конкурсу з відбору соціальних проектів неурядових організацій у напряму популяризації екологічного способу життя. На його реалізацію ми спрямували 50 000 гривень, ще 52 350 гривень виділила Черкаська ОДА. Проект про те, що життя в чистому середовищі починається з викинутого у смітник папірця. Для цього й організували, напевно, наймасштабніший за останній час екофестиваль у Черкаській області. Також цей захід – можливість усвідомити, що зі сміття може бути користь. 

Детальніше...

Півмільйона на розвиток: “Урожай-громаді” оголосив переможців конкурсу мікрогрантів

На Черкащині презентували проекти переможців конкурсу мікрогрантів,  ініційованого Благодійним фондом “Урожай-громаді”

Детальніше...

Ляльковий театр - для найменших


«Наукова ліга» - інтерактивне змагання для школярів


Навчання з написання проектних заявок

Сприяємо участі ще більшої кількості зацікавлених людей різного віку, професії, життєвого досвіду у написанні проектів для розвитку громад. Днями у ролі учнів з нами були  не лише голови сіл, а й учителі, бухгалтери і навіть школярі старших класів.

Детальніше...

Верховна Рада - для представників громад

Відчути себе народним обранцем, пройтися кулуарами і фактично доторкнутися до живої історії державотворення України мали можливість близько 80 очільників сільських громад, з якими співпрацює ТОВ «НВФ «Урожай» Групи підприємств  МХП та БФ "Урожай-громаді".

Детальніше...

Форум для представників громад-2018

Підсумки та плани на майбутнє… У Черкасах на Форум із  питань взаємовигідного партнерства громади, бізнесу та влади, який на початку березня  ініціювали ТОВ «НВФ «Урожай» (Група МХП) та БО «БФ «Урожай-громаді», зібрались близько ста представників.

Детальніше...

Програма

Нову соціальну програму  «Лелека» напередодні Дня закоханих започатковує сільськогосподарське підприємство «Урожай» спільно з "Урожай-громаді".  Для поліпшення демографічної ситуації на селі  керівництво компанії ухвалило рішення про надання одноразової матеріальної допомоги  сім’ям, у яких народилися діти.

Детальніше...

0 - 10 з 112 ДаліВ кінець