Урожай громаді

Новини


Школярка видаватиме газету про Степанці

9-класниця Олена Доценко, що навчається в степанецькій школі на Канівщині, готує до виходу в світ перший номер газети про своє село. Все потрібне для цього в дівчини вже є: ідея, кошти, команда.

Детальніше...

Оголошуємо II конкурс мікро-грантів

Благодійна організація «Благодійний фонд «УРОЖАЙ-ГРОМАДІ» в рамках Проекту «Нові можливості із залучення коштів для сільських громад»  за підтримки ТОВ «НВФ «УРОЖАЙ» запрошує активні сільські громади до участі в  II конкурсі мікро-грантів, переможці якого матимуть можливість поїхати до Польщі.

Детальніше...

Фотоелектроколориметр – у сільську лікарню

БОГУСЛАВЩИНА. Поновлення медичного обладнання в сільських закладах охорони здоров’я за кошти держави нині відбувається вкрай рідко, тому нової медичної техніки часто бракує. У Медвинській лікарні завдяки Фонду нещодавно з’явився новий фотоелектроколориметр.

Детальніше...

Відкрили дитячий майданчик

МИРОНІВЩИНА. Турбота про дітей завжди в пріоритеті  «Урожай-громаді». Адже тут переконані, що в дитячі маленькі життя потрібно вносити радість. Своєрідним кроком до цього є відкриття дитячого майданчика у Новоолександрівці.

Детальніше...

Придбали холодильник для НВК

КОРСУНЩИНА. Часом, коли запитуєш людей про благодійну допомогу, вони розповідають про неї кількома словами. Однак директор Дацьківського НВК Леся Вдовченко говорить багато і щиро, хвилюється, щоб нічого не забути.

Детальніше...

Допомогли із виданням книжки

ГОРОДИЩИНА. Відомості про село Петрики загубилися  чи залишилися десь у рукописах, тому його жителі вирішили віднайти матеріали і видати книжку, щоб зберегти історію села для нащадків.

Детальніше...

Водонапірні вежі знову функціонують

МИРОНІВЩИНА. Проблеми з водопостачанням на сьогодні стають особливо актуальними для сільських громад. Часто вони не можуть вирішити їх самотужки через елементарний брак коштів. Так сталося і в селі Шандра на Київщині: щоб зарадити проблемі звернулися по допомогу до Фонду.

Детальніше...

Відреставрували обрядову залу

ГОРОДИЩИНА. У Воронівці обрядова зала давно потребувала ремонту, адже важливі події для села відбувалися саме тут.

Детальніше...

Подарували конвектор у фельдшерський пункт

КАНІВЩИНА. Кажуть, у радянський час уміли будувати – споруди були великими, кімнати просторими. Однак за умов економії енергоносіїв, сьогодні вони виявляються холодними і незатишними. Так сталося і в Беркозівці із фельдшерським пунктом.

Детальніше...

Навчальний візит до Польщі « Малий може дуже багато…»

Благодійний фонд «Урожай – громаді» за підтримки ТОВ «НВФ «Урожай» та спільно з лідерами сіл Черкащини нещодавно реалізував  навчальний візит до Польщі для обміну досвідом.  Сільські активісти  мали можливість пройти курс навчання зі створення проектів. Співпрацю такого рівня вдалося реалізувати завдяки  «Конвенту самоврядної співпраці Польща – Україна». Щойно група сільських голів та активістів громад повернулись із закордонного відрядження. Переповнені емоціями та новими знаннями, вони готові до процесу створення нових проектів.

Детальніше...

0 - 10 з 99 ДаліВ кінець