Урожай громаді

Ляльковий театр - для найменших

Опубліковано: 10-05-2018Минулої п'ятниці у Водяницькому будинку культури було людно і гамірно. Тут зібралася дітвора із цього населеного пункту та навколишніх Озірни, Чижівки й Рижанівки. До них завітали гості артисти Черкаського академічного лялькового театру із виставою «Як попалася лисиця». Вільних місць у залі не було, виставу прийшли подивитися навіть мами із наймолодшими жителями села. Ще б пак, адже не кожен селянин у змозі повезти до великого міста дитину на подібне дійство, та й коли востаннє до села приїздив професійний ляльковий театр, не пригадують.

Яскрава інтерактивна казка одразу заворожила маленьких глядачів. Потім вони жваво реагували на те, що відбувалося на сцені, переживали разом із героями, сміялися і співчували персонажам. І навіть трохи засмутилися, що свято так швидко скінчилося. А зустрітися дітворі і лялькарям допоміг благодійний фонд "Урожай-громаді" за підтримки  ТОВ «НВФ «Урожай». До речі, такі вистави фонд організовує другий рік поспіль. Актори лялькового театру бували в різних районах та тішили малечу.

— Це дуже добре, що благодійники піднімають рівень села, не лише виділяючи кошти на ремонти об'єктів соціальної сфери, а й втілюють в життя ідеї, які сприяють культурному розвитку сільського населення, — говорить в.о.директора Водяницького НВК Тетяна Мельниченко. — Ми відчуваємо постійну турботу від «Урожаю»: і літні люди, і працівники, і школярі, і наймолодші жителі села. Тож хочемо принагідно подякувати за організоване для наших діток емоційне, позитивне свято від лялькарів.

—Ви погляньте, які діти радісні і щасливі, — долучається до розмови вчитель Рижанівського НВК Валентина Поліщук. — Торік теж лялькова вистава, яка відбулася у нашому селі за сприяння урожаївців, дуже сподобалася дітям, і навіть дорослі із задоволенням її подивилися. Тому не змогли й цього року пропустити таке дійство.Вдячні організаторам і визнаним майстрам театрального мистецтва.

 


Повернутися на попередню сторінку