Урожай громаді

Верховна Рада - для представників громад

Опубліковано: 03-04-2018


Урожай громаді

Ідея організувати екскурсію в приміщення найголовнішого законотворчого органу України для представників громад, належить директору підприємства Олександру Воскобойніку. Він зокрема зазначив, що сесійну залу Верховноі Ради обрав невипадково, адже кожному свідомому громадянину цікаво побувати біля витоків державотворення незалежності нашої країни, а тим більше людям, які представляють інтереси громад.

— Я особисто ніколи не був у стінах парламенту, але переконаний, що це одне з найбільш важливих місць нашої  країни, де ухвалюються рішення, що змінюють хід всієї історії держави, — розповідає Олександр Воскобойнік. - Цю поїздку ми організували для того, щоб представники громад, з якими співпрацюємо, могли не лише трохи відпочити від повсякденної роботи, а й отримати незабутні враження.

Під час екскурсії в стінах Верховної Ради представники сільських громад дізналися безліч цікавих фактів про те, як наша країна  здобувала незалежність, хто безпосередньо брав участь у процесі державотворення та що лежить в основі функціонування українського парламенту. Особливо зацікавили сільських голів факти про сесійну залу Верховної Ради, де відбуваються ухвалення законопроектів, що впливають на долю всієї нашої Украіни. Зокрема, саме в цій будівлі  1991 року було проголошено Державну Незалежність України, подія знайшла відображення в картині «Державотворення, яка прикрашає другий поверх приміщення. Першу в Україні систему кондиціонування повітря також було обладнано в сесійній залі для народних обранців. Всім без винятку запам‘яталася величезна люстра під куполом залу, виготовлена із білого та кольорового кришталю, яка важить чотири тонни. Своїми враженнями про побачене поділилися і  самі учасники поїздки.

Оксана Шваюк, Босівський сільський голова: " Все дуже чудово! Враження колосальні! В такій установі треба тільки працювати, і працювати натхненно! Хотілося б, щоб праця наших депутатів приносила користь народу, таким. як ми, всім виборцям. А ще хотілося б більшої віддачі від народних депутатів, користі від них на місцях. Дійсно, в такому приміщенні, як Верховна Рада, праця повинна бути більш позитивною!»

Олександр Яременко, голова Степанецької ОТГ: " Сьогодні в нас була дуже продуктивна зустріч і екскурсія в кулуарах Верховної Ради. Ми побачили, як працюють наші обранці, зробили певні висновки. Тепер розкажемо нашим людям у громаді, що народні обранці — це такі ж самі люди, як і ми. І прості люди також можуть стати народними депутатами і приймати важливі рішення для держави, для громадян."

Віталій Дошка, прохорівський сільський голова: " Вперше я побував у кулуарах парламенту і отримав колорит відчуття якогось затишку. Побачив, де депутати приймають законопроекти, за якими ми сьогодні живемо. Хочеться подякувати "Урожай - громаді", що завдяки їм я зміг побувати у Верховній Раді і отримати масу задоволення. Особисто мені теж хотілося б долучитися до процесу державотворення, і якби депутати більше дослухались до такої ланки людей, як ми, прості сільські люди, тоді б ефективнішою була б співпраця громад з Народними обранцями"

Безкоштовну екскурсію для сільських голів  організував Благодійний фонд «Урожай-громаді» за підтримки ТОВ «НВФ «Урожай» МХП.  Розповідає  директор фонду  Тетяна Волочай:

— Як би ми не відносилися до політичних подій сьогодення, Верховна Рада – це історичне місце, де відбуваються найважливіші події нашої країни, часом  трагічні.  Відчути цю атмосферу, звірити враження від Верховної ради «по телевізору» та «наживо» - це незабутні враження, почуття, і кожен справжній громадянин України має їх пережити.

 


Повернутися на попередню сторінку