Урожай громаді

Підсумки 2017 року

Опубліковано: 21-12-2017


Урожай громаді

Ще один рік минає, а ми з вами перегортаємо  сторінку у майбутнє.  Безліч добрих справ зробила команда Благодійного фонду «Урожай-громаді». Та є найяскравіші моменти, які хочеться згадувати знову і знову!

Навчальний візит переможців конкурсу мікро-грантів-2017 до Польщі знову візуалізував в уяві  те європейське життя, до якого прагне кожен громадянин України. З новим досвідом, упевнена, соціальні проекти плануватимуться легше, фінансування знайде достойних – швидше.

Наш експеримент – краудфандинг, або колективне фінансування соціальних проектів через Інтернет. Наша команда зібрала 70 тис. грн за 70 днів від 85 доброчинців на закупівлю розвивальних музичних інструментів для дітей. Завдяки  цьому досвіду  ми переконалися, що на добру справу можна знайти кошти, не очікуючи змін у державі.

Волонтери Help & Travel з різних куточків України розчищали річки, збирали сміття, фарбували сільські містки. А головне  – показували, як можна зарадити проблемам вже сьогодні, маючи дві руки, однодумців та світлі наміри.

Через науковий конкурс «Наукова Ліга» близько 100 учнів та вчителів з Черкаської області переконалися в тому, що для нового покоління дітей потрібні нові методи навчання, а фізика та хімія можуть бути видовищними та цікавими!

А ще, разом з місцевими жителями ми встановили 11 дитячих майданчиків, провели 30 свят для дітлахів та близько  500 учнів шкіл  звозили на екскурсії до Верховної Ради.

Та всі ці добрі справи ми б не зробили, якби не  активні люди в селах, люди, які, так як і ми, не лише хочуть зробити щось добре,  а  й реально роблять це вже сьогодні!

Дякуємо щиро разом з всією нашою командою кожному, хто долучився до добрих справ Благодійного фонду «Урожай-громаді». 


Повернутися на попередню сторінку