Урожай громаді

Школярка видаватиме газету про Степанці

Опубліковано: 24-03-2017


Урожай громаді

9-класниця Олена Доценко, що навчається в степанецькій школі на Канівщині, готує до виходу в світ перший номер газети про своє село. Все потрібне для цього в дівчини вже є: ідея, кошти, команда.

  • Це буде газета сільсько-шкільного формату, яка розповідатиме про життя в моєму селі, – каже дівчина. – Збирати інформацію, робити фото та вирішувати інші питання допомагатиме команда з шести моїх друзів. Голова села дає папір для друку, школа–приміщення та принтер, а поширити газету по селу допоможе мама, вонапрацює листоношею.

Таку ініціативу Олені Доценко вдалося втілити в життя завдяки  її участі в програмі  «Майстерня сільських ініціатив», що реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, ГО «Молода Черкащина», а також БФ «Урожай-громаді» та ТОВ «НВФ «Урожай». Написавши власний проект і захистивши його, Олена отримала кошти, за які придбала диктофон як інструмент для збору інформації . Частина коштів піде на доставку тиражу з друкарні, що в Черкасах. А щоб газета була ілюстрована фотографіями, Олена Доценко тепер матиме ще й власний фотоапарат. Сучасну техніку юній журналістці вручив днями директор ТОВ «НВФ «Урожай» Васецький Олег.

Охоче підтримую ініціативну молодь. Олена – представниця якраз таких молодих людей, які не сидять мовчки вдома і не сердяться, що їм чогось бракує. Щоб почати щось змінювати, треба принаймні почати діяти, а саме: здобути знання, знайти можливість, підібрати команду. Все, вперед! Насправді, активна життєва позиція серед молодих людей – нині велика рідкість. Тому тим, хто грамотно підходить до пошуку шляхів реалізації своїх проектів, – зелене світло. Такі діти –  лідери майбутнього  громадянського суспільства, – наголошує Васецький Олег. – Їх не можна втрачати, а навпаки, – всіляко підтримувати. 


Повернутися на попередню сторінку