Урожай громаді

Відкрили дитячий майданчик

Опубліковано: 27-12-2016


Урожай громаді

МИРОНІВЩИНА. Турбота про дітей завжди в пріоритеті  «Урожай-громаді». Адже тут переконані, що в дитячі маленькі життя потрібно вносити радість. Своєрідним кроком до цього є відкриття дитячого майданчика у Новоолександрівці.

 – Від Новоолександрівки до Миронівки близько 8 кілометрів. Це невеличке село на кілька вулиць, тут усього 20 діток. Проте вони не мають зовсім ніяких розваг. Разом із Фондом було ухвалено рішення спорудити для малечі дитячий майданчик. Його відкриття відбулося 1 вересня, дитячій радості не було меж, – коментує міський голова Миронівки Віталій Савенко.

Директор філії ім. О.Г. Бузницького, волонтер Василь Харченко охоче долучився до цієї справи. Не лише контролював процес облаштування території, встановлення гойдалок, а й відкривав його разом із міським головою.

 – Для дітей майданчик не став несподіванкою, адже вони приходили сюди після встановлення тих чи інших елементів і випробовували їх. Не буде перебільшенням стверджувати, що до цього вони не мали де проводити своє дозвілля. Відтепер для них різні гойдалки,  гімнастичні гірки, каруселі. Я переконаний, що підростаюче покоління повинне бачити радість, яку мають дарувати дорослі, – стверджує Василь Харченко.

 

 


Повернутися на попередню сторінку