Урожай громаді

Водонапірні вежі знову функціонують

Опубліковано: 27-12-2016


Урожай громаді

МИРОНІВЩИНА. Проблеми з водопостачанням на сьогодні стають особливо актуальними для сільських громад. Часто вони не можуть вирішити їх самотужки через елементарний брак коштів. Так сталося і в селі Шандра на Київщині: щоб зарадити проблемі звернулися по допомогу до Фонду.

  – Востаннє ми фарбували водонапірні вежі у 2003 році, тому не дивно, що з роками їх пошкодила іржа. Ми приготували їх до фарбування, а щойно дозволять погодні умови, пофарбуємо. Поіржавіли споруди не лише ззовні, а й усередині. Всі ці процеси негативно впливають на якість води, вона стає мутною і не відповідає санітарним нормам. Після того, як почистили башти, воду похлорували і вона стала придатною для споживання. Цією водою користується чорнобильське поселення (близько 300 осіб) та школа, тому вона має бути відповідної якості, – каже сільський голова Шандри Сергій Шевченко.

Директор Шандрівської філії, волонтер Василь Харченко зауважує, що підприємство завжди бере активну участь у соціально-культурному житті села, однак спрямовує кошти лише туди, де вони потрібні всій громаді.

 – Коли надаємо кошти по соціальних угодах, ми вивчаємо актуальні питання населеного пункту. У Шандрі болючою проблемою був ремонт об’єктів водопостачання. Тож, об’єднавши свої зусилля з місцевою громадою, ми спрямували фінанси саме для  цих потреб. За кошти місцевих жителів відремонтували водогін, а Фонд допоміг  із водонапірними вежами, – розмірковує Василь Харченко.

 

 

 


Повернутися на попередню сторінку