Урожай громаді

Подарували конвектор у фельдшерський пункт

Опубліковано: 27-12-2016


Урожай громаді

КАНІВЩИНА. Кажуть, у радянський час уміли будувати – споруди були великими, кімнати просторими. Однак за умов економії енергоносіїв, сьогодні вони виявляються холодними і незатишними. Так сталося і в Беркозівці із фельдшерським пунктом.

 – У нас лікарська установа опалюється газом, проте обігріти велике приміщення, маючи ліміт на блакитне паливо, сьогодні просто нереально. Температура повітря не піднімається вище 16-18 градусів. За таких умов проводити огляд недужого досить складно. Тому ми звернулися до БФ «Урожай-громаді» і в оглядовій кімнаті нам встановили конвектор, тепер маємо змогу підтримувати температурний режим на позначці 20-22 градуси, – розповідає завідувач фельдшерським пунктом села Беркозівка Марія Костенко.

Директор АФ «Заповіт Шевченка» зауважує, що проблеми медицини  для підприємства завжди  були одними із пріоритетних, тому і сьогодні їх вирішують насамперед.

 – Звичайно, допомогти одночасно більш ніж 10 населеним пунктам, де розташовані наші землі ми не можемо. Однак вивчаємо потреби того чи іншого села – і задовольняємо їх. У Беркозівці на часі питання із обігрівом медичної установи, тому ми допомогли громаді із вирішенням цього питання, – коментує  ситуацію директор АФ «Заповіт Шевченка», волонтер БФ «Урожай-громаді» Володимир Братаніч.

 


Повернутися на попередню сторінку