Урожай громаді

Дошкільнята будуть з теплом

Опубліковано: 29-02-2016


Урожай громаді

Завдяки Благодійному фонду «Урожай-громаді» нарешті виготовлено робочий проект «Реконструкція топкової» для дошкільного навчального закладу «Дюймовочка», що в  Росаві Миронівського району Київщини. Як розповіла завідувач закладу Катерина Яковенко, нові котли у садочку встановили ще три роки тому, але досі не було виготовлено належної документації, тобто робочого проекту. А без цих документів  газопостачання припинили б.

  • Вартість виготовлення проекту захмарна – більше 10 тисяч гривень. Самотужки, навіть разом з батьками, зібрати таку суму нам не під силу. Тому довелося шукати кошти в інвесторів, – зауважує завідувач закладу.

Залишити в холодних стінах близько 60 дітей, та ще й дошкільного віку  благодійний фонд не міг. Тому зголосився виділити кошти на виготовлення робочого проекту. За словами директора філії «Урожаю» АФ ім. О. Г. Бузницького Анатолія Семенюти, дошкільний заклад відвідують також діти пайовиків та співробітників підприємства, тому поза увагою він не залишиться.

  • Люди нікуди не дінуться від бюрократії, тому змушені платити серйозні кошти за папери, документи, проекти. Зрозуміло, що ті 10 тисяч можна було витратити на більш відчутні для громади справи, але ж дітей в холоді залишати не можна, – коментує Анатолій Семенюта.

  


Повернутися на попередню сторінку